Получаете кайф от старого автобуса? Разбогатейте на http://sushishop73.ru

Радіозв’язок

Який рівень радіочастотної енергії вважають безпечним?

Різні організації та країни розробили норми опромінення радіочастотною енергією. Ці стандарти встановлюють безпечні рівні опромінення для звичайних людей та робітників. В США федеральна комісія з комунікацій (FCC) використовує норми опромінення радіочастотною енергією з 1985 року.

Норми FCC щодо опромінення людини радіочастотними електромагнітними полями побудовані на основі рекомендацій двох експертних організацій: національної ради по захисту від радіації (NCRP) та інституту інженерів-електриків та електронників (IEEE). В обох випадках рекомендації розробили професійні науковці та інженери.

Організації NCRP, IEEE та ICNIRP визначають порогів питомий коефіцієнт поглинання (SAR) всім тілом у розмірі 4 ват на кілограм (4 Вт/кг). При перевищенні опроміненням цього порогу воно може викликати згубні біологічні ефекти.

Чи знижують пристрої «хендс-фрі» для мобільних телефонів ризик від опромінення радіочастотною енергією?

Не існує відомого ризику від опромінення радіочастотною енергією мобільних телефонів, тому й немає причин вважати, що пристрої «хендс-фрі» знижують цей ризик. «Хендс-фрі» використовують з мобільними телефонами для зручності та комфорту. Ці пристрої знижують поглинання радіочастотної енергії головою, оскільки телефон – основне джерело радіочастотного випромінювання – буде знаходитися не біля голови. З іншого боку, якщо телефон під час використання кріпиться на поясі або деінде на тілі, та частина тіла поглинатиме більше радіочастотної енергії. Мобільні телефони, які продають в США, мають відповідати вимогам безпеки не залежно від того, тримають їх біля голови чи біля тіла.

Aequalitas